Zapraszamy do obejrzenia wybranych rysunków i plakatów przygotowanych w ramach konkursu „Energetycznie zakręceni”.

konkurs_wlacz-sie (21)

Nagroda główna
Julia Jaszczuk, kl. III a
Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Rejowcu Fabrycznym

konkurs_wlacz-sie (2)

Nagroda główna
Natalia Ryś, kl. III d
Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Poniatowej

konkurs_wlacz-sie (23)

Nagroda główna
Michał Sadura, kl. II
Szkoła Podstawowa w Swatach

konkurs_wlacz-sie (24)

Nagroda specjalna
Jakub Pawlak, kl. III a
Szkoła Podstawowa nr. 1 w Opolu Lubelskim

konkurs_wlacz-sie (22)

Nagroda specjalna
Ewa Wójcik, kl. II b
Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Rejowcu Fabrycznym

konkurs_wlacz-sie (3)

Nagroda specjalna
Weronika Czerniec, kl. III
Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wronowskiej

konkurs_wlacz-sie (20)

Wyróżnienie
Paweł Stolarczyk, kl. III
Szkoła Podstawowa w Starym Bazanowie

konkurs_wlacz-sie (12)

Wyróżnienie
Oliwia Kozińska, kl. III
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Kraczewicach

konkurs_wlacz-sie (11)

Wyróżnienie
Klaudia Sikora, kl. I
Społeczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Górniczej

konkurs_wlacz-sie (18)

Wyróżnienie
Natalia Więch, kl. III a
Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Rejowcu Fabrycznym

konkurs_wlacz-sie (13)

Wyróżnienie
Martyna Czarnecka, kl. II a
Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Poniatowej

konkurs_wlacz-sie (10)

Wyróżnienie
Nadia Ciechańska, kl. III d
Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Poniatowej

 
konkurs_wlacz-sie (7)

Wyróżnienie
Gabriela Śliwińska, kl. I
Szkoła Podstawowa w Skokowie

Wyróżnienie Ewa Grzelak kl. I b Szkoła Podstawowa nr 1 w Rykach

Wyróżnienie
Ewa Grzelak, kl. I b
Szkoła Podstawowa nr 1 w Rykach

konkurs_wlacz-sie (16)

Wyróżnienie
Agnieszka Wiewióra, kl. I a
Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Rejowcu Fabrycznym

konkurs_wlacz-sie (6)

Wyróżnienie
Bartosz Kucharczyk, kl. III a
Szkoła Podstawowa nr. 1 w Opolu Lubelskim

konkurs_wlacz-sie (14)

Wyróżnienie
Mikołaj Krzyżak, kl. II a
Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Rejowcu Fabrycznym

konkurs_wlacz-sie (5)

Wyróżnienie
Szymon Rafeld kl. III a
Szkoła Podstawowa nr. 1 w Rykach

konkurs_wlacz-sie (15)

Wyróżnienie
Antoni Sawaszkiewicz, kl. I b
Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Rejowcu Fabrycznym

konkurs_wlacz-sie (4)

Wyróżnienie
Kacper Nowakowicz kl. III b
Szkoła Podstawowa nr.1 w Rykach

konkurs_wlacz-sie (8)

Wyróżnienie
Marek Gogół, kl. III
Szkoła Podstawowa im. Św. M. M. Kolbe w Pusznie Godowskim

konkurs_wlacz-sie (9)

Wyróżnienie
Justyna Abramczyk, kl. III d
Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Poniatowej

konkurs_wlacz-sie (1)

Wyróżnienie
Julia Józefczak, kl. III
Szkoła Podstawowa im. Św. M. M. Kolbe w Pusznie Godowskim